X

BREEAM

BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) – Jungtinėje Karalystėje sukurtas ir šiuo metu plačiausiai taikomas tarptautinis tvarių pastatų vertinimo standartas bei sertifikavimo sistema. BREEAM sertifikatu ženklinami pastatai, darantys mažiausią poveikį aplinkai per visą savo gyvavimo laikotarpį. UAB „Vesta Consulting“ turi BREEAM International Assessor ir BREEAM In-Use Auditor licencijas, leidžiančias vertinti, audituoti ir sertifikuoti tiek naujai statomus, tiek jau eksploatuojamus pastatus. Teikiame visas reikalingas paslaugas, siekiant BREEAM sertifikato – nuo konsultavimo įgyvendinant BREEAM reikalavimus ir diegiant tvarius sprendimus iki BREEAM projekto koordinavimo ir sertifikavimo.

    

LEED

LEED (angl. Leadership in Energy & Environmental Design) – JAV kilęs ir visame pasaulyje pripažįstamas bei vertinamas tvarių pastatų sertifikatas, taikomas tiek naujai statomiems, tiek ir jau egzistuojantiems pastatams. LEED sertifikatu įvertinami geriausi, savo kategorijoje lyderiaujantys pastatai. Šiuo metu visame pasaulyje yra virš 80 tūkst. LEED registruotų pastatų, tarp kurių – apie 38 tūkst. sertifikuotų. UAB „Vesta Consulting“ ekspertų komanda teikia visas reikalingas paslaugas, siekiant LEED sertifikato: konsultuoja įgyvendinant LEED reikalavimus ir diegiant tvarius sprendimus, koordinuoja bei valdo LEED projektus, sertifikuoja LEED pastatus.

WELL

WELL (angl. Well Building Standard) – naujausias tvariųjų pastatų sertifikavimo rinkos standartas, pristatytas 2014 metais. Šiuo metu jis laikomas viena iš prestižiškiausių ir labiausiai į žmogų bei jo sveikatą orientuotų pastatų vertinimo ir sertifikavimo sistemų. WELL buvo sukurtas pasiremiant naujausiais moksliniais aplinkosaugos bei medicinos tyrimais, praktiniais tvariųjų bendruomenių bei geriausias praktikas įgyvendinančių organizacijų pavyzdžiais. WELL sertifikuotų pastatų skaičius visame pasaulyje jau artėja link pirmojo tūkstančio ir sparčiai auga.

GRI ataskaitos

GRI (angl. Global Reporting Initiative) – plačiausiai pasaulyje taikoma įmonių ir organizacijų visuotinio atskaitingumo iniciatyva. Pagal GRI gaires paruošta ataskaita atskleidžia organizacijos tvarumą skaidrinant ekonominius, aplinkosauginius ir socialinius rodiklius. UAB „Vesta Consulting“ teikia visas konsultavimo ir projekto valdymo paslaugas, reikalingas GRI ataskaitai parengti, atsižvelgiant į unikalius kiekvieno kliento poreikius bei tikslus.

NT analizės

Nekilnojamojo turto plėtros srities konsultacijos apima NT projekto galimybių įvertinimo, geriausios alternatyvos parinkimo analizes, įskaitant ekonominę, rinkos segmentų, regiono bei finansinę analizes, konkurentų identifikavimą ir projekto rizikos įvertinimą. Daugiau nei 10 metų patirties NT srityje turintys UAB „Vesta Consulting“ ekspertai atliks išsamią analizę, parengs galimybių studiją, kuri leis efektyviai panaudoti investicijas ir sėkmingai išvystyti projektą. Konsultacijos apima šias paslaugas.

Specializuotos paslaugos

Drauge su partnere UAB „Teisingi energetikos sprendimai“ siūlome kompleksines paslaugas, reikalingas siekiant tarptautinių tvariųjų pastatų vertinimo standartų BREEAM bei LEED sertifikatų: pastato ar atskirų patalpų pastate imitacinį modeliavimą, natūralios šviesos patalpose skaičiavimą ir simuliavimą, dinaminį energijų skaičiavimą, analizę ir simuliavimą, šiluminio komforto patalpose skaičiavimą ir analizę (naudojant IES VE programinę įrangą), atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo pastatuose vertinimą, pastato gyvavimo ciklo išlaidų analizę (angl. LCCA), ekologinę studiją ir ataskaitos rengimą pagal BREEAM ir LEED reikalavimus.