Išorinis tvarumo valdymas

Tvarumo standartai organizacijose tampa svarbia veiklos kryptimi, įmonės vis labiau susiduria su visuomenės ir suinteresuotųjų šalių reikalavimu tvaresnei verslo plėtrai. Kartu su tvaria veikla auga ir specialistų poreikis, kurie atsakingai rūpintųsi įmonės tvarumu, užtikrintų racionalius sprendimus, įmonės reputaciją ir skaidrią atskaitomybę. 

Mes siūlome išorinę kompetentingų specialistų pagalbą įmonėms – dirbame holistiškai, įsigliname į įmonės poreikius ir galimybes, koordinuojame visą tvarumo įgalinimo procesą, padedame ne tik sukurti strategiją, bet ir įgyvendinti realius sprendimus organizacijoje. 

Turėdami solidžią patirtį tvarumo srityje vedame dialogą su klientu ir siekiame kokybiško rezultato. susiduriant ne tik su augančiu visuomenės ir kitų suinteresuotųjų šalių spaudimu tvarumo klausimais, bet ir su patyrusių tvarumo specialistų bei kompetencijų tvarios plėtros srityje trūkumu, vis dažnesniu sprendiniu tampa išorinio tvarumo vadovo paslauga.

Privalumai

Mažesnės išlaidos

Efektyviai valdomos išlaidos, skirtos specializuotai tvarumo veiklai.

Laiko taupymas

Efektyviai valdomos visos ESG rizikos, greitai pasirengiami ir įgyvendinami su tvarumu susiję procesai

Plati kompetencija ir kokybė

Didelė VESTA tvarumo komanda suteikia plačias ir gilias kompetencijas tvarumo veiklose, galime pasiūlyti įvairių su tvarumu susijusių paslaugų krepšelį. Dirbame dialoge su klientu, kartu siekdami kokybiškų rezultatų.

Mūsų paslaugos:

  • Koordinuojame Tvarumo strategijos parengimo ir diegimo veiklas bei tvarumo komiteto veiklą
  • Suinteresuotųjų šalių analizės ir įtraukimo veiksmų koordinavimas
  • ESG ir tvarumo duomenų rinkimo, atskaitingumo kanalų ir stebėsenos sistemos sukūrimas
  • Tvarumo strategijos diegimo veiksmų koordinavimas ir išsikeltų rodiklių stebėsena
  • Su tvarumu susijusių teisės aktų identifikavimas – atrenkame teisės aktus,, kurie būtų privalomai taikomi jūsų įmonei ir inicijuojame procesus jiems atliepti
  • Organizacijos tvarumo rezultatų viešinimo rekomendacijos ir proceso koordinavimas
  • ESG rizikų valdymas – indentifikavimas ir sprendiniai;Tvarumo konsultacijos (konkretūs jūsų organizacijos klausimai, pvz. kuriant naujas politikas, procedūras ir tvarkas)

* Kainos pasiūlymas skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Elvyra Mikšytė

Organizacijų tvarumo skyriaus vadovė

+370 600 10525

elvyra@vestaconsulting.lt