WELL sertifikavimas

Klientams pristatome šiuolaikišką WELL sertifikavimo standartą, kuris pastatų projektavime ir ekploatavime sutelkia ypatingą dėmesį į žmogaus sveikatą bei gerovę.

WELL sertifikavimas yra būdas vystyti tvarų nekilnojamą turtą, atsižvelgiant į ryšį tarp žmogaus gerovės ir pastatų aplinkos.

Tvari statyba pagal WELL skiriasi nuo kitų sertifikavimo standartų, nes ji labiau gilinasi į žmogaus patirties ir gerovės aspektus. WELL standartas susitelkia ties pastato naudotojų sveikata, taikantis į mitybą, protinę sveikatą ir streso mažinimą bei užtikrinant visapusišką požiūrį į sveikatingumą pastatuose.

Privalumai

Investuotojams

Investavimas į WELL standartu sertifikuotus objektus atspindi gilų besivystančios NT rinkos suvokimą. Šie pastatai sukuria konkurencinį pranašumą, skatindami sveikesnę bei produktyvesnę darbo aplinką. WELL standartu sertifikuoti pastatai yra draugiški ir aplinkai, ir gyventojams, tokiu būdu išlaikantys mažą darbuotojų kaitą bei didelę rinkos vertę.

Nuomininkams

WELL standartu sertifikuotos erdvės kuria visiškai naują nuomos patirtį. Šios erdvės neapsiriboja estetika ir rūpinasi pagrindiniais žmogaus poreikiais, tokiais kaip fiziniu bei protiniu sveikatingumu. Pagerinta oro kokybė, cirkadinis apšvietimas ir ergonomika prisideda prie produktyvesnės, ramesnės aplinkos. Renkantis WELL sertifikuotą erdvę yra investuojama į asmeninę gerovę.

Savininkams

WELL dėmesys į pastato naudotojų sveikatą ir gerovę leidžia pakelti turto vertę. WELL diegimo prioritetas nėra tik estetika, bet ir vidaus oro kokybė, apšvietimo kokybė, šiluminis komfortas ir daug kitų aspektų. WELL sertifikuotos erdvės kuria įkvepiančią bei pozityvios energijos atmosferą, kuri traukia holistinio gyvenimo būdo žmones.

Mūsų paslaugos:

  • Pritaikyta WELL strategija
  • WELL reikalavimai – užduotys ir pagalba
  • Integruotas bendradarbiavimas su projekto komanda
  • Įrodymų ir dokumentų paruošimas
  • Studijos, analizės ir reikalingi tyrimai
  • WELL sertifikavimas ir jo priežiūra

* Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Eugenijus Šapel

Tvarių pastatų skyriaus vadovas

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt