Pastato tvarumo studijos

Pastato tvarumas – tai pastato projektavimo, statybos ir eksploatacijos proceso konceptas, kuriuo siekiama sumažinti neigiamą pastato poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai bei didinti ekonominį efektyvumą ir bendrą gyvenimo kokybę. Mes atliekame plataus spektro tvarumo studijas, kurios yra būtinos siekiant gauti pastato tvarumo sertifikatą pagal tarptautines tvarumo vertinimo sistemas, įvertiname galimus rizikos veiksnius bei padedame parinkti atsiperkančius ir optimalius sprendimus jau pastato koncepcijos stadijoje.

Privalumai

Duomenimis pagrįstas sprendimų priėmimas

Analizės metu gaunami duomenys padeda atsakingai rinktis investicijų kryptį, padeda siekti optimalių ir ekonomiškų sprendimų, leidžia numatyti priemones, kaip padidinti energijos vartojimo efektyvumą.

Ilgalaikiai sprendimai

Studijos įvertina ilgalaikį įvairių praktikų, sistemų ir technologijų pagrįstumą ir naudą. Tai padeda nustatyti, kurie sprendimai gali išlikti veiksmingi ir naudingi laikui bėgant, skatinant stabilesnę ir atsparesnę ateitį.

Rizikų valdymas

Analizuojant galimą aplinkosaugines ir ekonomines rizikas, studijos leidžia organizacijoms numatyti ir sušvelninti galimą neigiamą poveikį. Tvarus vystymasis – tai iniciatyvus požiūris, padedantis išvengti brangiai kainuojančių aplinkos nelaimių ir žalos įmonės reputacijai.

Mūsų paslaugos:

  • Gyvavimo ciklo išlaidų analizė
  • Gyvavimo ciklo vertinimas
  • Prisitaikymo prie klimato kaitos vertinimas
  • Galimybių studijos
  • Ekologijos studijos
  • Potvynių rizikos vertinimas
  • Akustikos studija ir triukšmo taršos vertinimas

* Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Gintarė Laukytė

Poveikio aplinkai ir pastatų analizių skyriaus vadovė

+370 695 72712

gintare@vestaconsulting.lt