BREEAM sertifikavimas

BREEAM sertifikatas – pasaulyje pirmaujantis, mokslu grįstas tvarumo standartas nekilnojamam turtui, siūlantis standartizuotą pastatų tvarumo vertinimo sistemą.

Tvari statyba ir BREEAM sertifikavimas padeda pastatų valdytojams, investuotojams, savininkams ir naudotojams sumažinti eksploatacines išlaidas ir pagerinti egzistuojančio pastato aplinkosaugines charakteristikas. Šiai dienai įvertinta daugiau nei 600‘000 ir registruota apie 2‘300‘000 pastatų 93 pasaulio šalyse. BREEAM standartas kilęs iš UK, dauguma objektų yra sertifikuoti Europoje.

Privalumai

Investuotojams

Pastato tvarumo standartai rodo patikimą statybą, skaidrumą ir ekologinę atsakomybę. Geresni, sveikesni pastatai paprastai reikalauja didesnių nuomos mokesčių ir turi didesnę vertę. Stambūs NT ir instituciniai investuotojai vis dažniau renkasi investuoti į ekologiškų pastatų projektus. Tokie pastatai atitinka tarptautines tvarumo direktyvas (Pvz. EU Taksonomija). Finansinės institucijos tokius pastatus finansuoja palankesnėmis sąlygomis.

Nuomininkams

Pastatas, turintis tvarumo sertifikatą, yra patrauklesnis dėl ekologinių savybių – geresnių sąlygų žmogaus sveikatai ir gerovei. Tokiuose pastatuose yra didesnis darbuotojų produktyvumas, mažesnė darbuotojų kaita, stipresnė higienos ir sveikatos apsauga.

Savininkams

Tvarus nekilnojamas turtas yra naudingas pinigų srautų atžvilgiu. Efektyvumo didinimas gali sumažinti eksploatavimo sąnaudas dėl mažesnių komunalinių mokesčių ir priežiūros išlaidų, mažesnės energijos kainų rizikos arba mažesnių draudimo ir skolų išlaidų. Tvarus nekilnojamas turtas pritraukia investicijas ir turi didesnę vertę rinkoje.

Mūsų paslaugos

  • Galimybių studija ir preliminarus vertinimas
  • BREEAM sertifikavimas pagal įvairias schemas
  • Strategijos ir veiksmų plano parengimas
  • BREEAM reikalavimai – užduotys ir pagalba
  • Dokumentų tikrinimas ir grįžtamasis ryšys
  • Duomenų surinkimas ir pateikimas BRE Global
  • Dalyvavimas projektavimo ir statybos darbų planuotėse
  • Konsultavimas visais sertifikavimo etapais
  • Papildomos studijos ir analizės BREEAM sertifikavimui

* Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Eugenijus Šapel

Tvarių pastatų skyriaus vadovas

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt