Išsamus ESG vertinimas pastatams

Išsamus ESG vertinimas nustato naują nekilnojamojo turto standartą, paremtą ESG reikalavimais ir peržengia įprastas vertinimo ribas. Sklandžiai integruodami aplinkosauginius, socialinius ir valdysenos aspektus į jūsų investicijų strategiją dinamiškai kuriame iki tol neatrastą vertę.

Mūsų išsamus ESG vertinimas pastatams nėra universalus sprendimas: tai unikalus, individualius poreikius atitinkantis procesas. Mes gilinamės į kiekvieno pastato pagrindus, poveikį aplinkai, ryšį su vietine bendruomene ir pastato valdymo principus, remiantis ESG nuostatomis. Ši detali analizė ne tik apsaugo nuo potencialių rizikų, bet taip pat atranda naujų erdvių tobulėjimui.

Privalumai

Padidintas atsparumas

Numatykite ir sumažinkite potencialias rizikas, užtikrindami, kad jūsų investicijos būtų apsaugotos aplinkos ir visuomenės pokyčių akivaizdoje.

Pagerinta reputacija

Išsiskirkite konkurencingoje rinkoje, parodydami savo įsipareigojimą puoselėti tvarumą, ir pritraukite jūsų viziją palaikančius investuotojus.

Optimizuota veikla

Maksimaliai padidinkite išteklių efektyvumą ir sumažinkite išlaidas, taikydami tvarias praktikas, kurios sustiprina jūsų pelną.

Mūsų paslaugos:

  • Pastatų ir portfelio rizikų vertinimas
  • Lyginamoji veiklos analizė pagal rinkos standartus ir jos dalyvius
  • Reglamentų atikties analizė
  • Klimato kaitos atsparumo strategija
  • Individuali ESG strategija

* Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Eugenijus Šapel

Tvarių pastatų skyriaus vadovas

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt