Organizacijų tvarumas ir ESG

Tvarumo standartai ir jų įgyvendinimas  tampa vis svarbesne įmonių veikos modelio dalimi, todėl labai svarbu suteikti savo komandai reikiamų žinių. Tvarumo mokymai padeda įgalinti komandą, suteikdami įrankius, reikalingus reikšmingiems ir ilgalaikiams pokyčiams organizacijoje įgyvendinti.

Privalumai

Įgalintos komandos

Suteikite savo komandai žinių, kad ji galėtų priimti pagrįstus tvarumo sprendimus ir padėti sistemingai bei efektyviai siekti jūsų organizacijos strateginių tikslų.

Veiklos efektyvumas ir ateities galimybės

Tvarumo standartai ir praktiką, padeda efektyvinti įmonės procesus ir sutaupyti lėšų. Tvarus verslas greičiau prisitaiko prie teisinės aplinkos pokyčių (tokių kaip Europos Sąjungos Žaliasis kursas ir jame numatomi reikalavimai) ir pramonės permainų, susijusių su tvaria plėtra.

Organizacijos reputacija ir suinteresuotųjų šalių pasitikėjimas

Sąmoningas gilimasis ir įsipareigojimąs laikytis tvarios praktikos demonstruoja lyderystę tvarumo srityje ir suteikia galimybę išlaikyti arba pagerinti savo organizacijos reputaciją. Įgalinti tvarumo principai ir jų išmanymas stiprina investuotojų, klientų, darbuotojų ir partnerių pasitikėjimą organizacija.

Mokymų temos:

  • Tvarumo mokymai, pritaikyti Jūsų organizacijos poreikiams
  • Mokymų vadovai turintys išsamių žinių ir praktinės patirties tvarumo srityje
  • Interaktyvūs ir įtraukiantys seminarai, palengvinantys praktinį mokymąsi
  • Mokymai, atitinkantys naujausias tvarumo tendencijas ir reglamentus

* Mokymų kaina priklauso nuo pasirinkto turinio ir trukmės

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Elvyra Mikšytė

Organizacijų tvarumo skyriaus vadovė

+370 600 10525