CO2 pėdsako skaičiavimas | Poveikio aplinkai vertinimas

Klimato kaita, šiltnamio efektą sukeliančios dujos, ŠESD mažinimas, anglies pėdsakas, EPD, poveikio aplinkai deklaracija, nulinės emisijos pastatai – tai terminai, kuriuos vis dažniau išgirstame tiek verslo aplinkoje, tiek savo kasdienybėje. Bet kas slepiasi už šių terminų? Kokių duomenų ir kaip reikia apskaičiuoti savo organizacijos ŠESD, ką parodo produkto aplinkosauginė deklaracija? Kas yra nulinė emisija? Į šiuos klausimus ir daugelį kitų, mes galime atsakyti savo mokymuose.

Privalumai

Įgalintos komandos

Suteikite savo komandai žinių, kad ji galėtų priimti pagrįstus tvarumo sprendimus ir padėti sistemingai bei efektyviai siekti jūsų organizacijos klimato mažinimo tikslų.

Veiklos efektyvumas ir ateities galimybės

Tvarumo standartai ir praktiką, padeda efektyvinti įmonės procesus ir sutaupyti lėšų. Tvarus verslas greičiau prisitaiko prie teisinės aplinkos pokyčių (tokių kaip Europos sąjungos žaliasis kursas ir jame numatomi reikalavimai) ir pramonės permainų, susijusių su tvaria plėtra.

Praktinis pritaikymas

Kartu su teorija mes sutelkiame dėmesį į praktinius pritaikymus, suteikdami dalyviams įgūdžių, reikalingų tvariai praktikai įgyvendinti realiuose projektuose.

Mokymų temos:

  • Organizacijų CO2 pėdsakas: kaip įvertinti, skaidriai deklaruoti ir sumažinti?
  • Pastatų įkūnyta anglis.
  • Atitiktis reikalavimams ir tendencijos nekilnojamojo turto sektoriuje.
  • Nulinės emisijos pastatai: kaip tai pasiekti?
  • Individualūs mokymai.

* Mokymų kaina priklauso nuo pasirinkto turinio ir trukmės

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Gintarė Laukytė

Poveikio aplinkai ir pastatų analizių skyriaus vadovė

+370 695 72712

gintare@vestaconsulting.lt