EDGE sertifikavimas

EDGE sertifikavimas yra pažangus standartas, siekiantis harmoningo balanso tarp efektyvaus resursų panaudojimo ir poveikio aplinkai. Šis metodas yra labai populiarus Azijos ir Pietų Amerikos šalyse, ypač dar besivystančiose.

EDGE sertifikatas yra supaprastintas nekilnojamo turto tvarumo sertifikavimo standartas, paremtas naujovėmis ir duomenimis pagrįstu projektavimu. LEED ir BREEAM standartai išryškina holistinį tvarumą, tuo tarpu EDGE sertifikavimas skiria ypatingą dėmesį resursų naudojimo efektyvumui. Tokiu būdu jis leidžia projektams optimizuoti pastato energijos, vandens bei įkūnytos energijos naudojimą, taip mažinant neigiamą poveikį aplinkai.

Privalumai

Investuotojams

Investicijos į EDGE standartu sertifikuotus pastatus strategiškai sutelkia finansinę grąžą ir atsakingą vystymąsi. Šie pastatai leidžia sutaupyti ilgalaikio eksploatavimo išlaidas, sumažinti veiklos riziką ir pasiūlyti vertę nuomininkams, ieškantiems išteklius taupančių erdvių.

Nuomininkams

EDGE standartu sertifikuotų pastatų nuomininkai gyvena aplinkoje, kur modernus komfortas balansuoja su apgalvotu išteklių vartojimu. Efektyvus apšvietimas, vandenį taupantys įrenginiai ir patobulinta izoliacija sukuria erdves, kurios ne tik skatina produktyvumą, bet ir atitinka šiuolaikinių nuomininkų ekologiškas vertybes.

Savininkams

Mažesnės komunalinių paslaugų išlaidos ir minimalūs išteklių suvartojimai demonstruoja veiklos efektyvumą bei tiesioginę finansinę naudą. Be to, EDGE sertifikatas parodo įsipareigojimą siekti tvaraus augimo, pasaulinių tendencijų atitikimą ir atsakingą valdymą.

Mūsų paslaugos:

  • Strategijos ir veiksmų plano paruošimas
  • EDGE reikalavimai – užduotys ir pagalba
  • Dokumentų peržiūra ir konsultavimas
  • EDGE programos valdymas
  • EDGE Auditoriaus paslaugos ir statybų objekto auditas
  • Duomenų rinkimas ir pateikimas sertifikavimo organizacijai
  • EDGE Eksperto konsultacijos visose sertifikavimo stadijose
  • Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Eugenijus Šapel

Tvarių pastatų skyriaus vadovas

+370 602 08024