FITWEL sertifikavimas

Fitwel sertifikatas – transformuojantis tvarios statybos standartas, kuris didinana pastato naudotojų gerovę, pasitelkdamas moksliniais įrodymais pagrįstas metodikas pastatų projektavimui ir eksploatavimui.

Fitwel sertifikavimas yra holistinis nekilnojamo turto vertinimo metodas, teikiantis pirmenybę žmogaus sveikatai ir gerovei. Paremtas moksliniais tyrimais bei ekspertų gairėmis, Fitwel standartas skatina aktyvią gyvenseną, protinį sveikatingumą ir komfortą. Jo dėmesys sutelktas į bendruomenes, suteikiant lanksčią sistemą, atitinkančią tvarumo tikslus. Šis sertifikatas taikomas ne tik pastatams, tai yra žmonių įgalinimas klestėti.

Privalumai

Investuotojams

Investuodami į Fitwel standartu sertifikuotus pastatus investuojate į nekilnojamo turto ateitį. Šių pastatų pranašumas yra patrauklumas nuomininkams, kuriems rūpi sveikatingumas. Fitwel standarto dėmesys žmogaus gerovei palaiko aukštą pastato naudotojų pasitenkinimą, mažą nuomininkų kaitą bei ilgalaikę turto vertę .

Nuomininkams

Fitwel sertifikatas iš naujo apibrėžia, kaip mes patiriame pastatus. Apgalvoti pastato patogumai, sveikatingumo elementai ir palanki aplinka prisideda prie sveikesnio, produktyvesnio gyvenimo stiliaus. Rinkdamiesi Fitwel standartu seritifikuotas erdves renkatės savo sveikatai naudingą gyvenimo būdą.

Savininkams

Fitwel sertifikuoti pastatai atskleidžia vertę, sutelkdami dėmesį į gerovę. Šie pastatai traukia holistinio gyvenimo būdo žmones, pabrėždami vidaus oro kokybės, naturalaus apšvietimo bei fizinio aktyvumo erdvių svarbą. Fitwel sertifikatas rodo aiškų įsipareigojimą aukštesniam gyvenimo ir darbo standartui.

Mūsų paslaugos:

  • Pritaikyta Fitwel strategija
  • Fitwel reikalavimai – užduotys ir pagalba
  • Integruotas bendradarbiavimas su projekto komanda
  • Įrodymų ir dokumentų paruošimas
  • Studijos, analizės ir reikalingi tyrimai
  • Fitwel sertifikavimas ir jo priežiūra

* Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Eugenijus Šapel

Tvarių pastatų skyriaus vadovas

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt