Energijos vartojimo auditai

Pastatų energijos vartojimo audito metu nustatomos ir įvertinamos energijos sąnaudos, parenkamos ir ekonomiškai pagrindžiamos energijos taupymo priemonės ir pateikiama ataskaita energijos vartojimo audito užsakovui. Pastato energijos vartojimo auditai atliekami vertinant esamus pastato inžinerinius ir konstrukcinius sprendinius, pastato naudotojo elgseną ir parenkant priemones energijos vartojimo efektyvumo didinimui, energijos išlaidų mažinimui.

Privalumai

Kaštų mažinimas ir energinis efektyvumas

Energijos vartojimo auditas nustato sritis, kuriose energija švaistoma arba naudojama neefektyviai. Tikslūs duomenys padeda identifikuoti energijos vartojimo efektyvumo galimybes, pastatų savininkai gali įgyvendinti pakeitimus, dėl kurių ilgainiui mažėja energijos suvartojimas ir sąskaitos.

Duomenimis pagrįstas sprendimų priėmimas

Energijos vartojimo auditas suteikia vertingų duomenų ir įžvalgų apie energijos vartojimo modelius. Ši informacija gali padėti pastatų savininkams priimti pagrįstus sprendimus dėl energijos vartojimo, nustatyti atnaujinimo prioritetus ir stebėti energijos taupymo priemonių poveikį.

Vertės didinimas

Energiškai efektyvūs pastatai gali padidinti savo rinkos vertę. Energiją taupančios priemonės tampa vis patrauklesnės potencialiems pirkėjams ar nuomininkams, kurie nerimauja dėl nuolatinių pastatų sąnaudų ir patiriamų išlaidų.

Mūsų paslaugos

  • Konsultavimas ir geriausios audito sistemos parinkimas
  • Pastato matavimai
  • Duomenų rinkimas ir skaičiavimai
  • Optimalūs energijos taupymo sprendimai
  • Audito ataskaitų rengimas
  • Pagalba ruošiant dokumentus, jei reikalingas ES finansavimas

* Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Ready to Start?

arba susisiekite tiesiogiai:

Gintarė Laukytė

Poveikio aplinkai ir pastatų analizių skyriaus vadovė

 

+370 695 72712