LEED sertifikavimas

LEED sertifikatas – vienas populiariausių tvaraus nekilnojamo turto standartų pasaulyje, reiškiantis lyderystę energetikos ir aplinkos projektavimo srityje, sukurtas JAV žaliųjų pastatų tarybos (USGBC). LEED standartas remiasi aukšto lygio praktikomis, kurių pagrindinis tikslas – tvari statyba, eksploatavimas ir priežiūra. Šiuo metu LEED yra sertifikuota daugiau nei 100,000 NT objektų 180 pasaulio šalyse.


LEED sertifikavimas leidžia pasiekti geresnius eksploatacinius parametrus ir energinį efektyvumą, gaunama ilgalaikė grąža, deklaruojamas atsakingas požiūris į aplinką ir žmogaus sveikatą.

Privalumai

Investuotojams

Pastato tvarumo standartai, tokie kaip LEED, suteikia investuotojams unikalią vertę. Objektai, turintys šį sertifikatą, pasižymi atsparumu dinamiškoje nekilnojamojo turto aplinkoje. Jie pritraukia aukštesnes nuomos kainas, demonstruoja mažesnes eksploatacines sąnaudas ir sumažina riziką, susijusią su besikeičiančiais reglamentais. Investavimas į LEED sertifikuotus objektus suderinamas su ilgalaikiu tvarumo principu ir vertės augimu.

Nuomininkams

LEED sertifikuotų patalpų nuomininkai patiria kokybinį skirtumą. Geresnė patalpų oro kokybė, gausus natūralus apšvietimas ir efektyvus išteklių panaudojimas sukuria aplinką, kuri skatina darbuotojų gerovę ir produktyvumą. LEED sertifikatas atspindi įsipareigojimą užtikrinti pastato naudotojų pasitenkinimą, sveikatą ir tvarumą.

Savininkams

LEED sertifikatas suteikia ilgalaikius pranašumus nekilnojamojo turto savininkams. Nuo padidintos turto vertės iki mažesnių veiklos sąnaudų – tvarios praktikos taikymas prisideda prie geresnių finansinių rezultatų. Sertifikatas ne tik patvirtina aplinkosauginį valdymą, bet ir atitinka augantį atsakingų objektų paklausą rinkoje.

Mūsų paslaugos:

  • Galimybių studija ir preliminarus vertinimas
  • LEED sertifikavimas pagal įvairias schemas
  • Strategijos ir veiksmų plano parengimas
  • LEED reikalavimai – užduotys ir pagalba
  • Dokumentų tikrinimas ir grįžtamasis ryšys
  • Duomenų surinkimas ir pateikimas GBCI
  • Dalyvavimas projektavimo ir statybos darbų planuotėse
  • Konsultavimas visuose sertifikavimo etapuose
  • Papildomos studijos ir analizės LEED sertifikavimui

* Kainos pasiūlymas kiekvienam projektui skaičiuojamas individualiai

Turite klausimų?

Turite klausimų?

arba susisiekite tiesiogiai:

Eugenijus Šapel

Tvarių pastatų skyriaus vadovas

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt